Pracujte pre Lídrov na trhu - Bezpečnostný pracovník

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Pezinok, okres Senec, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nové Zámky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých pracovníkov SBS pre plnenie povinností v zmysle smerníc na jednotlivých objektoch.
Ponúkame seriózny prístup, pravidelné vyplácanie mzdy a odmeňovanie. V prípade záujmu prosím kontaktujte regionálneho manažéra.

Vo všeobecnosti:
• ochrana a bezpečnosť majetku klienta,
• pochôdzková činnosť po objekte,
• obsluha kamerových systémov,
• administratívne činnosti,
• práca na zmeny (denné a nočné) / po dohode možnosť výberu jednot. zmeny,
• vykonávanie fyzickej kontroly,

• trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie
• odmeny za výkon práce
• pravidelný stabilný príjem
• práca v profesionálnom kolektíve
• možnosť zálohy
• stravné lístky za odpracovanú zmenu
• zázemie veľkej a serióznej SBS

Osobný pohovor si môžte telefonicky dohodnúť na telefónnom čísle: 0918 467 073

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz odbornej spôsobilosti je nutnosť, v prípade že ho nemáte, tak Vám ho radi pomôžeme získať v našich školiacich strediskách a v prípade dohody spolupráce na obdobie 1rok ho získate úplne ZADARMO!

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2690729  Dátum zverejnenia: 15.8.2016