Pracovníci SBS Madunice vhodné aj pre ženy

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Miesto práce
Madunice, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých pracovníkov s platným preukazom odbornej spôsobilosti na prácu v SBS do skladových priestorov v Maduniciach. Dobré pracovné aj platové podmienky. Práca na 12 hod. smeny, práca aj v noci. Vhodné pre ženy, vitálnych dôchodcov, invalidných dôchodcov.... Informácie najlepšie na 0905 880 121

Práca na TPP, platených plných 12 hod (prestávka sa neodpočítava), platené nočné príplatky, dovolenky... plat vždy načas!!!!!

Informácie o výberovom konaní

Všetky informácie najlepšie telefonicky na 0905880121

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS
Bezúhonnosť
Spoľahlivosť
Lekársky posudok na prácu v noci (pri nástupe)

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2668437  Dátum zverejnenia: 29.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pri pohovore