Pracovníci SBS Madunice vhodné aj pre ženy

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Madunice, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov SBS s platným preukazom odbornej spôsobilosti typu S do objektu v Maduniciach (8 km od Hlohovca, 14 km od Piešťan, 19 km od Trnavy, 35 km od Nitry). Vhodné aj pre ženy, invalidných dôchodcov, vitálnych dôchodcov. Všetky informácie najlepšie na 0905 880 121

Dobré platové podmienky
Plat vždy načas + stravné lístky + príplatky za prácu v noci
Platených plných 12 hod.

Všetky potrebné informácie sa dozviete na tel čísle 0905 880 121

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Bezúhonnosť
Spoľahlivosť
Lekársky posudok

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2641935  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou