Logo detect s. r. o.

Senior Java Developer

detect s. r. o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
4 000 - 5 000 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží od konečnej dohody a spôsobe spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste Java Backend Developer so srdcom a dušou? Chceš pracovať v prostredí, kde môžeš prispievať a realizovať svoje nápady a kde si denne kladieš výzvy? Okrem toho ste absolútny tímový hráč, milujete agilné pracovné prostredie a hľadáte spoločnosť, kde o zábavu nikdy nie je núdza?

Výborne, potom je táto ponuka pre vás ideálnou voľbou!

Budete pracovať v spoločnosti s vlastným vyvinutým a kompletne cloudovým softvérovým riešením order-to-cash v oblastiach Telco, IoT, Media a Tolling. Našim zákazníkom ponúkame softvérové riešenia šité na mieru, aby mohli zo svojho podnikania vyťažiť maximum.

VAŠA ÚLOHA V TÍME:

- aktívna účasť na celom životnom cykle softvéru, od analýzy požiadaviek až po nasadenie v tíme Scrum
- návrh a vývoj vysoko výkonných a škálovateľných - najmä mikroslužobných - softvérových architektúr v prostredí Java
- vývoj rozhraní a pripojenie softvéru k rôznym databázovým systémom
- v závislosti od vašich znalostí a preferencií si môžete prehĺbiť znalosti v oblastiach nasadenia, ladenia výkonu, migrácie, bezpečnosti alebo architektúry riešenia a v budúcnosti prevziať viac úloh v týchto oblastiach
- pravidelná výmena skúseností so zákazníkmi v rámci denných stretnutí Scrum
- mentor pre juniorských vývojárov
- úryvok z nášho technologického zásobníka: Java, Spring, Hibernate, Spring Boot, React.js, Angular, Oracle, Postgres, Kubernetes, Git, GitLab-CI atď.

- priestor pre vlastné návrhy a kreativitu
- možnosť organizovať si pracovné povinnosti
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a v mladom príjemnom kolektíve
- home office 3 dni v týždni, prípadne dohodou podľa projektu
- školenia
- obedy zdarma
- rôzne spoločenské udalosti
- doprava/e-bike
- hry
- dôraz na mentálne zdravie

V prípade záujmu nám zašli e-mailom svoj životopis v slovenskom jazyku. Radi sa s tebou stretneme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- niekoľko rokov odborných skúseností ako Java Backend Developer
- dobré znalosti v oblasti udržateľných a škálovateľných softvérových architektúr
- agilné myslenie a skúsenosti s agilnými vývojovými metódami, ako je Scrum
- ideálne skúsenosti s cloudovými technológiami, ako aj s Kubernetes alebo Docker
- tímový hráč, ktorý má inovatívny a na riešenie orientovaný spôsob práce a čistý kód, unit testing a párové programovanie považuje za samozrejmosť
- plynulá znalosť anglického a nemeckého jazyka v písomnej aj hovorenej forme

Spoločnosť detect s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu v informačných technológiách od roku 2004. Touto ponukou reagujeme na vzrastajúci dopyt o outsourcing. Zastrešujeme starostlivosť o IT komplexne od serverov, sietí, pracovných staníc až po kancelársku techniku tak, aby sa náš zákazník mohol plne sústrediť na jeho CORE business. Naším cieľom je poskytovanie kvalitných a spoľahlivých služieb s dôrazom na uspokojenie požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4759018  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac