Automechanik

DESTACAR s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 3, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 1200 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AUTOMECHANIK:
- vykonávanie údržby motorových vozidiel,
- vykonávanie opráv motorových vozidiel,
- štandardné mechanické opravy
- servisné prehliadky a údržba
- diagnostikovanie porúch, využívanie dostupnej technickej dokumentácie, diagnostických a meracích prístrojov na diagnostikovanie prejavov vozidiel
- zodpovednosť za vykonávané práce
- spolupráca s prijímacími technikmi a vedúcim servisu
- pneuservisné práce
- klampiarska oprava vozidiel
- pomocná oprava karosérii

Nadštandartné ohodnotenie, práca nad čas ohodnotená nad rámec,
výhody a benefity autopožičovne a ostatných ponúkaných služieb
Silné zázemie v značkovom servise - AUTO GO v sieti TROST, Práca v novo zrekonštruovanom servise s novým vybavením.
11 rokov na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky

zodpovedný prístup k práci, zručnosť, odbornosť, samostatnosť pri riešení úloh

V rámci rozvoja a pripravovaných aktivít hľadáme nových kolegov, ktorí majú chuť pracovať, naplniť svoje pracovné plány a podieľať sa spoločne na úspechu firmy pôsobiacej 12 rokov na slovenskom trhu.
Spoločnosť sa zaoberá:
prenájmom osobných motorových vozidiel - autopožičovňa,
osobnou prepravou - TAXI - limuzín servis
poskytovaním služieb v oblasti Fleet managementu a poskytovaním operatívnych leasingov v rámci celého SLOVENSKA.
Má vlastné servisné stredisko v značkovej sieti TROST - AUTo GO, kde sme schopní servisovať vozidlá všetkých značiek
máme k dispozícii, pneuservis, kompletný servis - rýchloservis, elektrikársku dielňu, klampiarsku dielňu s rovnacou stolicou a kompletnú lakovňu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GlobalCar SK s.r.o.
Pestovateľská 4
82104 Bratislava
ID: 1314419   Dátum zverejnenia: 12.10.2016