Konštruktér - projektant

Design MP, s.r.o.

Miesto práce
SNP 10/106, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vytvárať budúcnosť v oblasti automatizačnej techniky? Máte radi výzvy pri ktorých prekonávate sami seba? Chcete nám pomôcť dodávať zariadenia, ktoré ocení zákazník z pohľadu kvality a funkčnosti? Chcete byť ďalším členom tímu firmy, pre ktorú neexistuje veta "to nie je možné".

Skúste to a kontaktujte nás.

Náplň Vašej práce bude:
• Navrhovanie jednoúčelových a prototypových zariadení, robotizovaných buniek a liniek
• Vykonávanie testov v rámci návrhu zariadenia
• Zúčastňovanie sa technických jednaní u zákazníka
• Úzka spolupráca s elektroprojektantmi a programátormi
• Občasné služobné cesty

Naučíte sa a následne vo Vašej kompetencii bude:
• Navrhovanie celého zariadenia a jeho funkčnosť s ohľadom na výrobu, bezpečnosť a ergonómiu
• Výpočty a návrhy jednotlivých uzlov zariadení z pohľadu zaťaženia, rýchlosti, dosahov, životnosti a ceny
• Návrh pneumatických alebo elektrických pohonov
• Návrh kompletného pneumatického obvodu z pohľadu základnej funkčnosti a bezpečnosti
• Návrh snímačov podľa funkčnosti jednotlivých uzlov
• Návrh elektrických a pneumatických vedení
• Kontrola dosahov robota a jednotlivých manipulátorov
• Implementácia inovatívnych technológii

Výhodou uchádzača je znalosť Autodesk Inventoru

- Práca na stále nových a zaujímavých projektoch
- Atmosféra menšej firmy s otvoreným, priateľským a férovým prístupom
- Mladý dynamický tým
- Odmeny zo zisku celej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Poskytnutie bezplatného ubytovania
- Sebarealizácia pri navrhovaní zariadení

Ak Vás táto práca oslovila, a hľadáte prácu kde sa môžete naplno realizovať, prosím pošlite životopis a motivačný list na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Budeme si rozumieť keď:
• uplatnite svoje nápady v praxi a ukážte čo sa vo Vás skrýva
• túžite prekonávať sám seba
• nekývnete nad hocičím rukou a nepoviete si "veď to sa spraví"
• nebojíte sa robiť chyby a prijať kritiku pretože veríte, že je to základ rastu a učenia
• nepotrebujete mať niekoho nad sebou, kto Vám povie kde si máte sadnúť
• nebojíte sa obliecť si montérky a zamazať si ruky
• ste lojálny voči firme a ostatným kolegom
• máte veľký hlad po nových informáciách a vedomostiach

Design MP je firma, ktorá s malým kolektívom realizuje projekty pre strojársky, elektrotechnický, drevársky a automobilový priemysel. Zameriavame sa hlavne na dodávku jednoúčelových, prototypových a robotických zariadení alebo celých liniek, pričom sa snažíme navrhovaným riešením posúvať hranice toho čo dokážeme. Dodávky realizujeme na kľúč od tvorby konceptu, cez konštrukciu, elektroprojekciu, výrobu, montáž, elektroinštaláciu, programovanie až po konečné odovzdanie u zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2706898  Dátum zverejnenia: 16.1.2018