Technik - montážnik nábytku

DESIGN CONCEPT s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
600 EUR/mesiacJe uvedená mzda pri pracovnom úväzku 10 dní v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na polovičný pracovný úväzok šikovného a zručného montážnika s citom pre detail, na montáž nábytku a dovoz tovaru zákazníkom. Môže byť aj živnostník.

Práca bez nutnosti práce cez víkendy. Pracovná doba je od pondelka do piatku v čase od 10:00 do max.18:00, miesto práce je zvyčajne Bratislava a okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Dostatočne technicky zručný, s citom pre detail, so slušným vystupovaním, vodičská prax bez nehody, nefajčiar, dobrý zdravotný stav.

ID: 4821736  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac