Referent/ka s aktivní němčinou

DERMOESTHETIC s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

-Překlady z češtiny do němčiny (popisy produktů, návody a další informace).

-Zákaznicky servis pro rakouský a německý trh – přímá komunikace s klienty.

-Zpracovávání objednávek, fakturace.

-Práce s IT systémem ovládajícím eshop.

-Přijímání zboží do účetního systému.

-Spolupráce na přípravě marketingových materiálů a nabídek.

-Další potřebná administrativa.

Požadujeme:

- Německý jazyk na velmi dobré úrovni. Slovenština výhodou, nikoliv podmínkou. Místo je vhodné i pro slovensky mluvícího pracovíka s aktivním NJ.

- SŠ/VŠ vzdělání

-Schopnost týmové práce a spolupráce s ostatními odděleními.

-Aktivní přístup k práci a řešení problematiky

-Uživatelská práce na počítači, základní znalosti systému fakturace výhodou.

Nabízíme:

-Stabilní zajímavou práci na HPP se zajímým finančním ohodnocením.

-Mladý příjemný kolektiv.

-Práce je vhodná i pro absolventy.

-Využití jazykových znalostí.

Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3031143  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.