Lékař dermatolog

Derma Medical Clinic s.r.o.

Brno, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Plzeň, Zlín, Brno - město, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Liberec, Okres Olomouc, Plzeň - město, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

specializovanou způsobilost v oboru dermatologie nebo v předatestační přípravě,
schopnost pracovat samostatně,
morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů.

Nabízíme

nadstandardní platové ohodnocení,
práce v mladém kolektivu

Náplň práce

Práce v oboru dermatologie a estetické dermatologie s pojištěnci zdravotních pojišťoven i se samoplátci.

Nástup možný ihned, případně dohodou.

V případě zájmu můžete navštívit naše webové stránky: www.dermamedicalclinic.cz
a facebook: https://www.facebook.com/dermamedicalclinic

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3069436  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.