Farmaceut/-tka (aj absolvent)

Derma-Medica s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Junior, okres Topolčany
Termín nástupu
01.07.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie, kontrolovanie stavu skladu
- koordinovanie práce farmaceutického laboranta
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

- práca v stabilnej spoločnosti
- stravovacie poukážky
- možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutická fakulta

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo sa učiť

Lekáreň Junior

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2130350  Dátum zverejnenia: 6.6.2015