Obchodno - technický zástupca pre predaj IP kamier

DEREON, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2016
dohodou - provízia závislá na obrate (viac info na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Má pridelenú územnú oblasť v rámci, ktorej spravuje obchodných partnerov spoločnosti.
Úlohou obchodného zástupcu je vyhľadávanie nových zákazníkov, komunikácia s nimi, predkladanie cenových ponúk, uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o zákazníka ako aj starostlivosť o súčasných zákazníkov a podieľanie sa na budovaní dobrého mena firmy. Administratíva spojená s realizáciou obchodu.

Motivujúce finančné ohodnotenie s pohyblivou zložkou mzdy v závislosti od dosiahnutých výsledkoch.
Technicky zaujímavé špičkové produkty s veľkým potenciálom na trhu
Flexibilný pracovný čas.
Priestor na kreativitu a seba rozvoj, práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Vaše ponuky so štruktúrovaným životopisom a fotografiou zasielajte na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len tých úchádzačov, ktorých pozveme na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vhodný kandidát má obchodného ducha, je cieľavedomý, má príjemné vystupovanie a je učenlivý.
Má vlastný osobný automobil, má ochotu cestovať v rámci prideleného regiónu.
Skúsenosti v oblasti predaja, silná vnútorná motivácia, proaktívny prístup k práci, orientácia na výsledky.
Bydlisko v pridelenom regióne. Výborná znalosť práce na PC a technické myslenie.

Spoločnosť DEREON s.r.o. tvorí mladý tím ľudí poskytujúci zákazníkom IT riešenia so zreteľom na bezpečnosť. Okrem komplexnej správy IT (outsourcing), dodávok HW, realizácií poplachových, dochádzkových a kamerových systémov, konzultácií, marketingového a projektového manažmentu ponúkame najmä komplexné služby zamerané na bezpečnosť údajov a informácií, ktoré vieme vďaka partnerstvu so spoločnosťou WISeKey SA, svetovým lídrom v tejto oblasti, ponúknuť na najvyššej možnej úrovni. V oblasti kamerovej a zabezpečovacej techniky zastupujeme na slovenskom trhu značky Uniview, 3S Vision, Vivieye a Zavio. V spolupráci s výrobnými partnermi tiež vyvíjame vlastnú značku kamerovej a zabezpečovacej techniky JTV.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2531764  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - provízia závislá na obrate (viac info na pohovore)