Disponent, Dispečer

DER KURIER Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Elektrárenská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 1000€ základná hrubá mesačná mzda (v závislosti od skúseností; plus ďalšie bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkom a organizácia prepravy zákazníkov
Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
Komunikácia s dopravcami a partnermi, cenotvorba. Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách.
Operatívne riešenie zmien a reklamácií.
Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.

Ponúkame:
- sebarealizácia v stabilnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mladý dynamický tím
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- príspevok na jazykové kurzy
- bonusový systém odvíjajúci sa od výkonu
- 13. plat

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 a 9:00 do 18:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: nie

CV a motivačný list v slovenskom jazyku, vrátane uvedenia súhlasu so spracovaním osobných údajov pre proces výberového konania zasielajte mailom na adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vo vyššej miere spĺňajú požiadavky a to do 1 týždňa od Vašej žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, analytické myslenie, lojálnosť, silná orientácia na zákazníka, efektivita

"Používaním najmodernejších technológií spracovávať prepravy rýchlejšie a spoľahlivejšie."

Spoločnosť poskytujúca kuriérske a logistické služby s vnútroštátnym a medzinárodným pôsobením. Der Kurier je sieťový systém, ktorý vykonáva expresnú prepravu kusových a balíkových zásielok na Slovensku, v Európe a po celom svete, využívaním verejnej cestnej siete a vzdušnej dopravy. Spoločnosť na Slovensku pôsobí už od roku 2002.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2275002  Dátum zverejnenia: 27.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ základná hrubá mesačná mzda (v závislosti od skúseností; plus ďalšie bonusy)