Zástupca projektového manažéra v zariadení sociálnych služieb pre ľudí bez domova

Depaul Slovensko, n.o.

Miesto práce
Kapitulská 18, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
650 EUR + variabilná zložka / mesačne (po skončení skúšobnej doby)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti súvisiace s prevádzkou nocľahárne a útulku pre ľudí bez domova. Reporting líniovému nadriadenému.
Súčinnosť pri administratívnom zabezpečení prijímania nových zamestnancov - spracovanie podkladov pre mzdy.
Koordinácia činnosti zamestnancov na pracovisku.
Administratívne vedenie pokladne, kontrola tržieb, vklady na účet. Reporting líniovému nadriadenému a finančnému manažérovi (export pokladne z ekonomického systému Pohoda), doručovanie originálnych finančných dokladov ekonomickému oddeleniu.
Účelné a efektívne čerpanie prostriedkov na nevyhnutné nákupy a následné včasné vyúčtovanie čerpaných prostriedkov.
Spolupráca s projektovým manažérom pri riadení zariadenia sociálnych služieb zamestnávateľa v duchu vízie, poslania a hodnôt organizácie, zastupovanie projektového manažéra podľa potreby, koordinácia služieb poskytovaných klientovi.
Príprava, spracovanie a pripomienkovanie interných smerníc a postupov.

práca v mladom, dynamickom kolektíve
práca v najväčšom zariadení sociálnych služieb tohto druhu na Slovensku
práca v organizácii s väzbami na zahraničné organizácie venujúce sa práci so znevýhodnenými a sociálne vylúčenými skupinami
zaškolenie
možnosť účasti na rôznych školeniach a kurzoch zodpovedajúcich vykonávanej práci
teambuildingové aktivity

K životopisu pripojte aj motivačný list, ktorý má obsahovať prečo je pracovať s ľuďmi bez domova pre vás dôležité.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Jednoduché účtovníctvo - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

schopnosť sociálneho kontaktu, kultivovanosť a pohotovosť vystupovania, písomný a slovný prejav, istota a rozhodnosť, schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, schopnosť prijať zodpovednosť, praktické myslenie, krátkodobá a dlhodobá pamäť, odolnosť voči mentálnej záťaži, sebakontrola, flexibilita

Depaul Slovensko pomáha ľuďom v núdzi - ľuďom bez prístrešia, znevýhodneným a sociálne vylúčeným. Jeho cieľovou skupinou sú ľudia dlhodobo žijúci ako bezdomovci, trpiaci závislosťami, zanedbaní po fyzickej aj psychickej stránke.

Depaul Slovensko prevádzkuje nízkoprahové zariadenia pre ľudí bez domova. Organizácia vznikla v roku 2006 ako reakcia na krízovú situáciu, kedy na následky zimy zomrelo v Bratislave 19 bezdomovcov. Každý deň zabezpečuje nocľah a stravu pre 200-250 klientov. Od založenia to už je viac ako 400.000 nocľahov.

Materskou spoločnosťou je Depaul International, ktorá má pobočky aj v iných krajinách - vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku, na Ukrajine a v USA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kapitulská 18
814 14 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810576   Dátum zverejnenia: 14.11.2016