Digital Specialist

Dentsu Aegis Network Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Teslova 20, P. O. BOX 41, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba komunikačných stratégií a príprava detailných plánov pre klientov agentúry
- Plánovanie a nákup display (banner) a video kampaní vrátane platforiem Facebook a Google AdWords
- Implementácia, koordinácia, exekúcia online kampaní cez rôzne online kanály
- Príprava produkčných plánov a technických špecifikácií pre výrobu podkladov ku kampaniam a zodpovednosť za ich správnosť
- Podpora accountského teamu a príprava online stratégií pre rôznych klientov a značky
- Manažment a správa kampaní
- Analýza, vyhodnocovanie a reporting odbehnutých kampaní
- Pravidelná a aktívna komunikácia s ostatnými členmi tímu a agentúry

Mladý dynamický kolektív, stabilný tím, pokojná a tímová spolupráca, vyznávanie ľudských hodnôt, práca pre etablovanú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť.

Nutným predpokladom pre zaradenie uchádzača do výberového konania je prax minimálne jeden rok na podobnej pozícii v mediálnej alebo digitálnej agentúre.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, marketing, médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Ak si online positive a baví ťa sledovať trendy v online marketingu, si náš človek. Online prostredie je veľmi dynamické, preto by aj náš ideálny kandidát mala byť osoba, ktorá bude stíhať držať krok s týmto prostredím.

Online je však aj o dátach, ktorým treba rozumieť a vedieť ich správne interpretovať tak, aby to neboli iba suché dáta.
Angličtinu slovom aj písmom využívame na dennej báze.

Sme mediálna agentúra, súčasť skupiny Dentsu Aegis Network, máme globálny dosah a bezkonkurenčný prístup k plánovaniu a stratégiám prostedníctvom špecialistov z firiem Carat, Vizeum, iProspect, Isobar a Posterscope. V nadväznosti na osvedčené postupy a zdieľanie vedomostí vrámci siete firiem ponúkame jedinečnú integráciu, rozsiahly spotrebiteľský výskum a vynikajúcu analytiku.
Dopredu nás ženie nadšenie z toho, čo všetko môže zlúčenie digitálnych technológií, mediálneho priestoru a dát priniesť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Teslova 20
821 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829998   Dátum zverejnenia: 29.11.2016