Obchodný reprezentant

DENTONET s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov
Termín nástupu
apríl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- prezentácia produktov a reprezentovanie spoločnosti,
- staroslivosť o zmluvných zákazníkov,
- telefonická komunikácia so zákazníkmi,
- osobné návštevy odberateľov,
- preberanie a vybavovanie objednávok,
- účasť na odborných školeniach a kurzoch organizovaných spoločnosťou.

- práca v úspešnej, stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti s kvalitnými produktami ( na trhu od roku 2007 ),
- práca v spoločnosti s nízkou fluktuáciou zamestnancov,
- zabezpečenie odborného rastu a vzdelávania,
- priestor pre sebarealizáciu, profesijný a osobnostný rozvoj.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom posielajte na mailovú adresu : [email protected]
Do predmetu správy uveďte : "Obchodný reprezentant"
Odpovieme len vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť,dôslednosť,
- aktívna znalosť anglického jazyka výhodou,
- snaha vzdelávať sa.

DENTONET s.r.o. je dentálnou spoločnosťou, ktorá je etablovaná na trhu už viac ako 15 rokov s administratívnym a expedičným centrom vo Vysokých Tatrách a dcérskou pobočkou v Bratislave a Prešove. Spoločnosť sa zaoberá predajom spotrebného tovaru, inštrumentária, materiálov a prístrojov pre stomatológiu. Sekundárnou činnosťou spoločnosti je organizácia kurzov a školení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2062679  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky dohodou.