Logo Dentoma, spol. s r. o.

Zubný lekár, zubná lekárka

Dentoma, spol. s r. o.

Miesto práce
Vojtecha Spanyola 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac+ atraktívny bonusový systém na základe obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záchovná a protetická stomatológia, vstupné a preventívne prehliadky, endodoncia, ošetrovanie pacientov všetkých vekových kategórii, základná stomatochirurgia. Práca je vhodná pre lekára s praxou aj pre absolventa. Prax je samozrejme výhodou.

- možnosť odborného a kariérneho rastu, príspevok do III. piliera, MultiSport karta
- práca s novými a modernými prístrojmi a technológiami (mikroskop, digitálne zobrazovacie jednotky)
- nadštandardné platové podmienky
- príspevok na školenie/ kurzy

Radi prijmeme do nášho tímu progresívneho kolegu/kolegyňu. Ak ste zameraný na nové technológie a progresívne postupy pri ošetrovaní poskytneme Vám maximálnu podporu. Je možné nastúpiť aj na skrátený pracovný úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie v odbore stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- ochota pracovať v tíme
- chuť sa vzdelávať

moderné neštátne zdravotnícke zariadenie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti - ambulancie zubného lekárstva - stomatologická klinika

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 2285454  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac