Zubná sestra

Dentline, s.r.o.

Miesto práce
Okružná 13, Stupava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú špecifikované pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistovanie lekárovi, starostlivosť o plynulý a čistý chod ambulancie.

Moderná zubná ambulancia, v príjemnom prostredí.
Milí pacienti, podporujúci kolektív.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Podpora pri vzdelávaní, firemné akcie

Prijímame zubnú asistentku, prípadne dentálnu hygieničku do zabehnutej moderne vybavenej ambulancie na hlavný pracovný pomer.

Váš životopis aj so sprievodným listom nám prosím zašlite na náš email: [email protected]

Vhodných kandidátov budeme pozývať na osobný pohovor.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- ústretovosť
- empatia
- proklientské vystupovanie

pozícia nie je vhodná pre sanitára - zdravotníckeho asistenta

Súkromná stomatologická ambulancia v meste Stupava (BA-kraj)

Moderná ambulancia pôsobiaca v Stupave od roku 2010 s nadštandardným vybavením a príjemným prostredím bez zmluvných vzťahov so zdravotnými poisťovňami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1963270  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú špecifikované pri osobnom pohovore.