Obchodný zástupca pre oblasť stomatológie

DENTES, s.r.o.

Vybrané regióny Českej a Slovenskej republiky, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, okres Čadca, Brno - město, Bratislava, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
informácia pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a podpora predaja dentálnych materiálov, prístrojov a zariadení.
Pravidelné návštevy a starostlivosť o zákazníkov (stomatológov, zubných technikov a dentálne hygieničky) vo zverenom regióne.

- odborný a profesionálny rast
- možnosť kariérneho postupu
- platové ohodnotenie bez stropu závislé od výkonu
- vysoká konkurencieschopnosť
- široký sortiment najznámejších spoločností z dentálnej oblasti
- veľmi slušné skladové zásoby
- priateľská tímová atmosféra a zároveň samostatnosť vo zverenom regióne

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis posielajte na adresu: [email protected]
Iné informácie: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Obchodný talent, empatia, komunikatívnosť, chuť pracovať, príjemné vystupovanie, schopnosť zaujať, akčnosť, zhovorčivosť, túžba po informáciách, dôslednosť, sebadôvera, čestnosť, presvedčivosť a lojálnosť.

Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou stomatologického materiálu, prístrojov a zariadení.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 252021  Dátum zverejnenia: 16.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácia pri osobnom pohovore