Rádiologická pracovníčka, laborantka/ zdravotná sestra

DENTAL X-RAY s. r. o.

Miesto práce
Poliklinika Šustekova 2, ZS Fedinova 9, Bratislava V
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď.
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou. (predmetom pohovoru.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha, práca s RTG-prístrojmi v Zubno-Krčnej RTG-ambulancií.
- komplexné samostatné vybavenie pacienta
- ambulantná administratíva...

- príjemné pracovné prostredie
- práca v moderne vybavenej ambulancii
- práca s najmodernejšími technológiami stomatológ. (PLANMECA)
- komplexné zaškolenie pred nástupom po vzájomnej dohode
- okrem dohodnutého platu ďalšie motivujúce platové ohodnotenie

Prosíme uchádzačov o zaslanie svojho profes.CV s vlastnou aktuálnou fotografiou (!foto podm.) a telef.kontaktom na e-mail: dentalxray.sro@gmail.com

Kontaktovaní budú len uchádzači spľňajuci uvedené požiadavky.
Nevyhovujúci uchádzači: SZŠ bez akejkoľvek praxe v zdrav.zariadeniach.
HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU NOVÉHO, PRACOVITÉHO PROFESIONÁLA (SO ZNALOSŤOU STOMATOLÓGIE) SO ZMYSLOM PRE DETAIL A SO SKUTOČNÝM ZÁUJMOM A SCHOPNOSŤOU UČIŤ SA, ZDOKONAĽOVAŤ V DANEJ PRÁCI.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- min. SŠ vzdelanie (SZŠ-podmienkou)
- prax v zdravot.zariadeniach podmienkou (nie absolventi SZŠ)
- odborná a zdravotná spôsobilosť k výkonu zdravotníckeho povolania
- uživatelská znalosť na PC
- zodpovedný prístup k práci
- profesionálny prístup k pacientom
- spoľahlivosť, loajalita, flexibilita
- schopnosť a záujem samostatne pracovať na pracovisku a zdokonaľovať sa v nových technológiach.
- prax v rádiológii alebo v stomatologickej ambulancii je prednostnou výhodou takmer nutnosťou

Spol. DENTAL X-RAY s.r.o. prevádzkuje súkromné zdravot. zariadenia:
Zubná/Krčná RTG - ambulancia ZS Fedinova 9 a Poliklinika Šustekova 2, BA V
Poskytujeme profesionálne RTG- služby na maximálnej úrovni a kvalite v odbore rádiológia so zameraním rádiológia v zubnom lekárstve.
RTG DENTAL X-RAY = NAJLEPŠIA KVALITA RTG SNÍMKY PRE VÁŠHO LEKÁRA !
Nájdete nás:

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

DENTAL X-RAY s.r.o.
Smaragdová 5/580
851 10 BRATISLAVA-Petržalka
www.dentalxray.sk
ID: 1414222   Dátum zverejnenia: 23.9.2016