Zubný lekár

DENTAL STUDIO 2001, s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľný ostrov 13, 921 01 Piešťany, okres Piešťany
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stomatológ
Práca v mladom, dynamickom kolektíve implantologického centra Dental Studio 2001 v Piešťanoch

- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie
- perspektíva: vzelávanie v oblasti implantológie, kostných augumentáciách, alveolárnej chirurgii.

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár (MUDr., MDDr.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

hľadáme kolegu do teamu, ktorý bude plne zdieľať naše hodnoty, ako lekárske, tak aj ľudské. Je pre nás prioritou, aby ochota pomôcť pacientovi, neustály profesionálny rast a kolegiálna spolupatričnosť prevažovali nad akýmikoľvek inými hodnotami. Prosíme, aby ste nám zaslali svoj životopis iba v prípade, že sa s týmto pracovným nastavením stotožňujete.

DENTAL STUDIO 2001 s.r.o. Piešťany špecializované na dentálnu implantológiu, kostnú rekonštrukciu, alveolárnu chirurgiu, záchovnú a konzervatívnu stomatológiu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 886724  Dátum zverejnenia: 7.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac