Zubní lékař - stomatolog

Dental Management s.r.o.

Místo práce
Koněvova 93/198, Praha – Žižkov, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Stomatolog / Stomatoložka do zaběhlých ordinací Stomatologického centra Jarov.

Co očekáváme:

- převzetí stávajících pacientů, přijímání nových

- zájem o obor a kvalitní práci

- příjemné vystupování, dobrý přístup k pacientům

- dlouhodobou spolupráci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- možnost zařízení si ordinace podle vlastních potřeb (např. pro leváka)

- zajímavé finanční ohodnocení při plném výkonu i pro méně zkušeného lékaře

- předání praxe a potřebné zaškolení (možnost odborného dohledu i pro absolventa)

- zavedenou ordinaci s veškerým potřebným vybavením

- firemní vzdělávání a kurzy, možnost zahraničních školení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zubní lékařství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost působící v oblasti stomatologie.
ID: 2238287  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 50000 Kč/měsíc