Online Specialist s češtinou ako materinským jazykom

DENIM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Brno - město

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme človeka, ktorý nám pomôže s rozbiehaním nového eshopu v češtine. Ak sa nebojíš popasovať s výzvami a láka Ťa možnosť byť súčasťou nového projektu, hľadáme práve Teba!

Hlavnou náplňou práce bude:

- spravovanie produktov v e-shope
- zabezpečenie prvotného telefónneho kontaktu so zákazníkmi
- riešenie požiadaviek klientov prostredníctvom telefónu, emailu
- spracovanie objednávok
- koordinácia kuriérov, zabezpečenie dodania tovaru
- administratívne činnosti

Ponúkame prácu v spoločnosti kde sa môžeš realizovať a rozvíjať vlastný potenciál.
Budeš súčasťou dobrého kolektívu, a zároveň budeš mať možnosť samostatne sa realizovať.
Ako bonus navyše, budeš pracovať s úspešnými módnymi značkami a fashion kúskami.

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti Denim, s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

- čeština ako materinský jazyk je podmienkou
- vynikajúce organizačné schopnosti a time managment, schopnosť správne si stanoviť priority
- proklientská orientácia a skúsenosti so zvládaním viacerých úloh súčasne
- odolnosť voči stresu
- komunikatívnosť a asertivita
- skúsenosť z call centra, resp. zákazníckej podpory je výhodou

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Denim a G-Star na slovenskom a čiastočne aj českom trhu. Od Februára 2016 sa naše portfólio rozšírilo o ďalšiu svetoznámu značku Diesel.

Momentálne prevádzkujeme 14 maloobchodných predajní na Slovensku a 2 v Českej republike. V Apríli 2016 sme s vyššie uvedenými značkami vstúpili aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorý majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2550652  Dátum zverejnenia: 6.5.2016