Area Sales Manager - Outlet

DENIM s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho tímu, možno si to práve ty! Chceš pracovať v skvelom priateľskom tíme? Máš záujem viesť outlet (online/offline) s top módnymi značkami ako Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim a G-star Raw? Ak áno, tak neváhaj, a pridaj sa do nášho Denim tímu!

Náplň práce:

- Zodpovednosť za stanovenie stratégie a plánu predaja
- Zodpovednosť za predajné výsledky
- Vedenie predajných tímov outletových predajní
- Práca so štatistikami tovaru na predajniach
- Spolupráca s oddeleniami: HR, marketing, a logistika
- Zodpovednosť za vypracovanie a implementovanie marketingovej a obchodnej stratégie, implementácia týchto stratégií a kampaní
- Reportovanie vedeniu spoločnosti
- Monitorovanie marketingových a konkurenčných aktivít
- Zodpovednosť za vzhľad predajne

- Atraktívne platové ohodnotenie
- Práca v mladom dynamickom kolektíve
- Práca s top módnymi značkami na trhu
- Možnosť osobnostného a kariérneho rastu

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou.

Radi by sme, ale uchádzačom, ktorí nespĺňajú požiadavky na danú pozíciu, z časových dôvodov nemôžeme odpovedať.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti Denim, s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax v obdobnej pozícii a módnom priemysle výhodou
- Komunikačné zručnosti, orientácia na výsledok analytické myslenie
- Ochota cestovať po pridelenom regióne
- Ovládanie maďarského a anglického jazyka výhodou

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Denim a G-Star na slovenskom a čiastočne aj českom trhu. Od Februára 2016 sa naše portfólio rozšírilo o ďalšiu svetoznámu značku Diesel.

Momentálne prevádzkujeme 14 maloobchodných predajní na Slovensku a 2 v Českej republike. V Apríli 2016 sme s vyššie uvedenými značkami vstúpili aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorý majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2269434  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívne platové ohodnotenie