Store manager pre exkluzívne módne značky

DENIM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak úsmev, cit pre zákaznícky servis a nadšenie pre módu, sú aj Vašimi prednosťami a súčasťou Vašej osobnosti, tak potom hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

• Poskytovanie profesionálnych poradenských služieb

• Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi

• Zodpovednosť za dosahovanie predajných výsledkov

• Účasť na tvorbe objednávok, príjem tovaru, reklamácie, príprava k predaju, starostlivosť o tovar na predajni

• Riadenie a hodnotenie výkonu Vášho tímu

• Školenie nových zamestnancov

• Spolupráca s oddeleniami: HR, marketing, a logistika

• Reportovanie vedeniu spoločnosti

• Zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc spoločnosti a celkovú starostlivosť predajne

• Atraktívne platové ohodnotenie

• Práca v mladom dynamickom kolektíve

• Práca s top módnymi značkami na trhu

• Možnosť osobnostného a kariérneho rastu

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti Denim, s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Vynikajúce manažérske a predajné schopnosti

• Skúsenosti s vedením tímu výhodou

• Prax v predaji luxusných značiek výhodou

• Cit pre módu / Módny nadšenec

• Orientácia na výsledok analytické myslenie

• Nadpriemernú schopnosť motivovať podriadených

• Ctižiadostivosť a nadšenie pre nové výzvy

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Denim a G-Star na slovenskom a čiastočne aj českom trhu. Od Februára 2016 sa naše portfólio rozšírilo o ďalšiu svetoznámu značku Diesel.

Momentálne prevádzkujeme 14 maloobchodných predajní na Slovensku a 2 v Českej republike. V Apríli 2016 sme s vyššie uvedenými značkami vstúpili aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorý majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1990753  Dátum zverejnenia: 24.5.2015