Junior personalista

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa mladého a dynamického kolektívu hľadáme ďalšieho člena na pozíciu Junior personalista.

Náplň práce:

- kompletná zodpovednosť za personálnu agendu
- vykonávanie činností spojených so vznikom, administráciou a skončením pracovného pomeru (vyhotovenie pracovných zmlúv, dodatkov, dohôd)
- zodpovednosť za zakladanie a archiváciu personálnych spisov
- spravovanie databázy osobných údajov zamestnancov
- riešenie pracovnoprávnych problémov
-práca s elektronickými službami sociálnej a zdravotnej poisťovne, komunikácia s poisťovňami
- spolupráca pri evidencii dochádzky
- príprava podkladov pre mzdy
- komunikácia so mzdovou účtarňou
- zodpovednosť za objednávanie a distribúciu stravných lístkov

- zaujímavá a rôznorodá práca
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- možnosť sebarealizácie
- zľavy na značkový sortiment oblečenia

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti DENIM group s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- SŠ, VŠ vzdelanie
- prax na pozícii personalista, personálny konzultant - PODMIENKOU
- prax v personalistike min. 1 rok
- dobrá znalosť Zákonníka práce
- MS Excel - pokročilá znalosť
- zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail
- organizačné zručnosti
- samostatnosť
- chuť realizovať sa

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Denim a G-Star na slovenskom a čiastočne aj českom trhu. Od Februára 2016 sa naše portfólio rozšírilo o ďalšiu svetoznámu značku Diesel.

Momentálne prevádzkujeme 11 maloobchodných predajní na Slovensku a 2 v Českej republike. V Apríli 2016 sme s vyššie uvedenými značkami vstúpili aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorí majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Prešovská 45
821 02 Bratislava
ID: 2768903   Dátum zverejnenia: 17.10.2016