Asistent/Asistentka predaja pre značkovú predajňu Tommy Hilfiger v Bratislave

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás zaujíma móda, ste iniciatívny, komunikatívny a pozitívne naladený, hľadáme práve Vás.

Hlavnou náplňou tejto práce je:
- aktívny predaj a poradenstvo
- budovanie vzťahov so zákazníkmi
- príjem, kontrola, prezentácia tovaru
- vykonávanie inventúry
- účasť na školeniach a firemných stretnutiach

- kreatívna a rôznorodá práca
- možnosť profesionálnej sebarealizácie
- zázemie exkluzívnej módnej značky
- motivujúce ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti Denim group s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od nášho nového člena tímu očakávame:
- aktívny a dynamický prístup k práci
- vynikajúce komunikačné a predajné zručnosti
- profesionálne vystupovanie
- cieľavedomosť a priebojnosť
- flexibilitu, kreativitu a pracovné nasadenie

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Denim a G-Star na slovenskom a čiastočne aj českom trhu. Od Februára 2016 sa naše portfólio rozšírilo o ďalšiu svetoznámu značku Diesel.

Momentálne prevádzkujeme 11 maloobchodných predajní na Slovensku a 2 v Českej republike. V Apríli 2016 sme s vyššie uvedenými značkami vstúpili aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorí majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Prešovská 45
821 02 Bratislava
ID: 2762752   Dátum zverejnenia: 31.10.2016