Export manager s AJ - vedoucí zahr. obchodu

DENCOP LIGHTING spol. s r.o.

763 02 Zlín - Malenovice, Tečovská 1122, Zlínský kraj, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- samostatná obchodní činnost
- veškerá komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
- budování vztahů s novými a současnými odběrateli
- odpovědnost za obchodní výsledky
- zahraniční služební cesty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou samostatnou práci
- finanční ohodnocení v závislosti na výsledku
- zázemí stabilní společnosti
- velmi dobré týmové vztahy

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete CV s fotografií na email: [email protected],
Kontakt. osoba : Ondruchová Eva Tel. 577 158 972

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti DENCOP LIGHTING spol. s r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod; ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání – ekonomického či obchodního směru
- výborná znalost angličtiny
- samostatná osobnost zaměřená na výsledek
- velmi dobrý obchodník se zkušenostmi v zahraničním obchodě min. 2 roky
- analytické, komunikační, organizační schopnosti
- pracovitost motivovaná úspěchem
- technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost DENCOP LIGHTING spol. s r.o. specializuje svůj dodavatelský program na veškeré komponenty související s výrobou neonových a světelných reklam, LED aplikace, LED moduly, deskové materiály a další moderní technologie.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1441695  Dátum zverejnenia: 3.10.2014