Obchodný zástupca

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Miesto práce
Teplická 4902, Poprad, Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
základ + osobné ohodnotenie + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o klientov vo zverenom regióne
- zodpovednosť za obchodný kontakt so zákazníkmi
- obchodné a technické poradenstvo
- prezentácia produktov
- vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov
- príprava ponúk a zmlúv
- vedenie obchodných rokovaní

-pevné zázemie v prosperujúcej firme
-profesijné školenie
-zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve

Žiadosť a profesijný životopis zasielajte poštou na adresu : Logistické centrum, Priemyselná 1, 900 21 Svätý Jur, mailom : info@denbraven.sk
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobrá orientácia v danom regióne so zameraním na stavebníctvo
- dobré komunikatívne schopnosti, príjemné vystupovanie, obchodný talent
- časová flexibilita pri plnení zverených úloh
- ochota učiť sa novým veciam
- prax vo vedení motorového vozidla minimálne 3 roky
- požadujeme pracovné skúsenosti v stavebníctve !

Spoločnosť Den Braven Sealants je už takmer 40 rokov popredným svetovým dodávateľom systémových riešení stavebnej chémie a technických aerosólov najvyššej kvality. Den Braven SK s.r.o. bola založená v roku 1998. V súčasnosti sa prezentuje ako firma, ktorá si vybudovala kvalitné distribučné zázemie a zastáva vedúce postavenie na slovenskom trhu v oblasti predaja výrobkov stavebnej chémie. V ponuke nájdete polyuretánové montážne peny, tesniace a izolačné systémy 3D, tmely a silikóny, lepidlá, kotviacu techniku, asfaltovú hydroizoláciu, bazénovú chémiu, ochranné nátery na drevo, strešné fólie a membrány, cementové lepidlá stierky, dekoratívne omietkoviny, autoprodukty TECTANE a i.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Den Braven SK s.r.o.
Logistické centrum, Priemyselná 1
900 21 Svätý Jur
ID: 791159   Dátum zverejnenia: 18.10.2016