Asistentka (zastupovanie počas materskej dovolenky)

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
500 € - variabilná časť do 650 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie pohľadávok
- práca v monitorovacom systéme (GPS) stiahnutie kníh jázd – všetky pobočky + kontrola víkendových jázd
- spravovanie firemných áut (objednávanie do servisu, kontrola výkazov jázd)
- riešenie poistných udalostí
- bežné administratívne práce (banka, pošta)
- spravovanie a inventúra propagácii
- mesačné výkazy
- preklady a kontroly textov z českého jazyka (letáky, cenníky..)

- pevné zázemie v prosperujúcej firme
- profesijné zaškolenie
- zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve
- motivačné platové ohodnotenie

Kontaktujeme a pozývame na pohovor iba vybraných uchádzačov. „Po skončení výberového konania osobné údaje neúspešných kandidátov automaticky zlikvidujeme – spoločnosť si nevytvára databázu kandidátov.“ Životopisy zasielajte na mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- časová flexibilita
- zodpovednosť, samostatnosť
- znalosť účtovného programu Navision výhodou
- znalosť MS excel minimálne pokročilý

Den Braven SK s.r.o. je jedným z najväčších lídrov na trhu v oblasti stavebníctva už od roku 1998 a stále rastie. Zabezpečuje veľkoobchodný predaj stavebnej chémie a komplexných systémových riešení v stavebníctve. S piatimi pobočkami na Slovensku a vlastným výrobným závodom spoločnosť dodáva výrobky kdekoľvek na území SR. Vďaka moderným laboratóriám priamo dohliada na vysokú kvalitu výrobkov. Den Braven SK ako zamestnávateľ si dáva záležať na spokojnosti a správnej motivácii svojich zamestnancov, vďaka ktorých talentu a schopnostiam môže firma naďalej rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2904223  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 € - variabilná časť do 650 €