Skladník plošného materiálu - Bratislava

Démos trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:

Skladník zodpovedá za sklad materiálov pre výrobu nábytku:
- prijíma tovar, uskladňuje tovar, pripravuje tovar na expedíciu
- balí dodávateľské zásielky, vykonáva nakládku tovaru
- dopĺňanie skladových zásob, poriadok na sklade
- riadenie VZV

Pracovníkovi na danej pozícii ponúkame:
- perspektívne a stabilné zamestnanie
- zázemie v spoločnosti s pevnou pozíciou na trhu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity
- podporu kariérneho rastu a možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2500550  Dátum zverejnenia: 9.6.2016