Podpora realitní divize

Démos trade s.r.o.

Místo práce
Okres Zvolen, Okres Žilina, Košice, Okres Michalovce
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
12.10.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Získávání informací za účelem vyhledání vhodné nemovitosti, komunikace s místními úřady
- Aktivní práce v terénu, oslovování majitelů pozemků a nemovitostí s cílem vyhledat vhodnou nemovitost pro investora
- Týdenní reporty činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Flexibilní pracovní doba (někdy i v dopoledních hodinách)
- Možnost spolupráce s dlouhodobě zavedenou firmou, reference
- Spolupráci na dohodu o provedení práce, příp. na živnost
- Fixní hodinovou mzdu + provize za realizovanou zakázku
- Mobilní telefon

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Spolehlivého, pracovitého člověka, který rád komunikuje s lidmi a úřady na denní bázi
- Znalost práce na PC, přístup k internetu
- Znalost regionu a místních poměrů
- Ochotu pracovat v terénu - vlastní automobil podmínkou
- Trestní bezúhonnost
Výhodou jsou zkušenosti z oblasti prodeje, realitní činnosti, příp. příbuzných oborů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Démos trade, a.s. je obchodní společnost s nejsilnější tržní pozicí v České republice a s více než 20 letou historií, která pro své zákazníky nabízí plošné materiály, nábytkové kování a hrany pro výrobu nábytku. Skupina Démos dnes působí ve 4 zemích střední a východní Evropy a plánuje další rozvoj.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2279149  Dátum zverejnenia: 7.10.2015