Manažér/ka športovej predajne

DEMI šport plus, s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu 47, Trnava
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potešíme sa zodpovednej a spoľahlivej osobe s chuťou pracovať a zdolávať nové výzvy, náplň práce:

• Zabezpečenie chodu predajne
• Odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti
• Doplnenie zásob vystaveného tovaru, poradenstvo a obsluha zákazníkov
• Starostlivosť o vzhľad a čistotu predajne
• Spolupráca na marketingových aktivitách

• Práca príjemnom prostredí s výbornými kolegami
• Exkluzívne zľavy na športové oblečenie a produkty za zamestnanecké ceny
• Voľné vstupenky na športové podujatia , na ktorých spolupracujeme s klientom
• Neobmedzená káva na pracovisku pre všetkých zamestnancov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Oslovení budú IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadostí a životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kreativita a zmysel pre detail a zodpovednosť
Schopnosť rýchlo sa učiť a spracovávať nové informácie
Komunikatívnosť so zákazníkom
Trpezlivosť pri rôznych požiadavkách od klientov
Odolnosť voči stresu pri práci s presnými deadlinmi

DEMI šport plus, s.r.o., je renomovaná športová firma pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov. Sme výhradným distribútorom popredných športových značiek ako MACRON a ERIMA na Slovensku. Ponúkame širokú škálu športových produktov a služieb vrátane grafického dizajnu, potlače textilu a výroby reklamných materiálov. S našimi pobočkami, vrátane tej v Prahe, sa neustále rozrastáme a hľadáme nových kolegov do nášho dynamického a mladého tímu. Bližšie informácie o firme nájdete na www.demisport.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4781675  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac