Logo Delux s.r.o.

Pracuj v novom gastro zariadení v srdci LM - Kuchár alebo pizzér

Delux s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacKuchár 6 - 8 €/hod. v čistom ​ Mzda pozostáva: ​Základná časť + bonus za dochádzku 1x za štvrťrok finančná odmena /po splnení reálneho finančného plánu prevádzky/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej reštaurácie s mladým kolektívom orientovanej na rodiny deťmi hľadáme personál!

Náplň práce pre pozíciu Kuchár alebo pizzér

-príprava jedál podľa jedálneho lístka a noriem, príprava pizze, zabezpečovanie kvality pripravovaných pokrmov, dodržiavanie HACCP, efektívne využívanie surovín a starostlivosť o čerstvosť skladových zásob

Prax v gastro odbore nie je podmienkou, ale dodržiavanie hygienických štandardov áno :) Poskytneme plnohodnotné zaučenie, dôležitá je chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci.

Možnosť pracovať aj na skrátený prac. úväzok 5h/denne (popri materskej, štúdiu).

- plnohodnotný proces zaučenia
​- práca v mladom a vtipnom kolektíve
- možnosť podieľať sa na zlepšovaní receptúr a gastro procesov
​- strava a vybrané nealko nápoje počas pracovnej smeny samozrejmosťou
​- férové delenie tringeltov
​- mesačný budget na osobnú spotrebu v spriatelenej prevádzke
- možnosť preplatenia dovolenky každý mesiac k výplate

​Ponúkané finančné ohodnotenie:
Kuchár 6 -8 €/hod. v čistom
​Mzda pozostáva:
​Základná časť + bonus za dochádzku
1x za štvrťrok finančná odmena /po splnení reálneho finančného plánu prevádzky/

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu jún 2024 (prípadne dohodou).

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Exalogic Oberon - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, milé vystupovanie, zodpovednosť, aktívny prístup k pracovným povinnostiam, poriadkumilovnosť

vedenie gastro prevádzok rôzneho druhu, organizovanie gastro podujatí

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukas Valastiak
Tel.: +421904659672
E-mail: poslať životopis
ID: 4818063  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac