Можливість для людей з України
Logo Delux s.r.o.

Pracuj v novom gastro zariadení v srdci LM - Čašník

Delux s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacČašník/barman 5 -7 €/hod. ​ Mzda pozostáva: ​Základná časť + bonus za dochádzku 1x za štvrťrok finančná odmena /po splnení reálneho finančného plánu prevádzky/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej reštaurácie s mladým kolektívom orientovanej na rodiny deťmi hľadáme personál!

Náplň práce pre pozíciu Čašník/Barman:

-prijímanie objednávok, obsluha zákazníkov, práca s objednávkovým systémom a kasou, príprava drinkov za barom

Prax v gastro odbore nie je podmienkou, ale dodržiavanie hygienických štandardov áno :) Poskytneme plnohodnotné zaučenie, dôležitá je chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci.

Možnosť pracovať aj na skrátený prac. úväzok 5h/denne (popri materskej, štúdiu).

- plnohodnotný proces zaučenia
​- práca v mladom a vtipnom kolektíve
- možnosť podieľať sa na zlepšovaní receptúr a gastro procesov
​- strava a vybrané nealko nápoje počas pracovnej smeny samozrejmosťou
​- férové delenie tringeltov
​- mesačný budget na osobnú spotrebu v spriatelenej prevádzke
- možnosť preplatenia dovolenky každý mesiac k výplate

​Ponúkané finančné ohodnotenie:
Čašník 5 -7 €/hod.
​Mzda pozostáva:
​Základná časť + bonus za dochádzku
1x za štvrťrok finančná odmena /po splnení reálneho finančného plánu prevádzky/

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu jún 2024 (prípadne dohodou).

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Exalogic Oberon - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, milé vystupovanie, zodpovednosť, aktívny prístup k pracovným povinnostiam, poriadkumilovnosť

vedenie gastro prevádzok rôzneho druhu, organizovanie gastro podujatí

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukas Valastiak
Tel.: +421904659672
E-mail: poslať životopis
ID: 4816849  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac