Koordinátor kvality

Deltrian Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Kežmarok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie, zavádzanie a udržiavanie procesov týkajúcich sa kvality
- nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov a kontrolných metód
- definovanie nápravnych a preventívnych opatrení, kontrola ich dodržiavania
- výpomoc pri zavádzaní ISO 9001
- uplatňovanie nástrojov kvality
- neustále zlepšovanie systému riadenia kvality

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Profesionálny rast a možnosť sebarealizácie
- Priateľský a kooperujúci tím
- Dobré finančné ohodnotenie

V prípade záujmu, nám zašlite Váš štruktrurovaný životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov na adresu: [email protected].
Bez odoslania elektronického súhlasu o spracúvaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosti s kvalitou a uplatňovaním nástrojov kvality v praxi
minimálne 1 rok,
- analytické myslenie, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť
analyzovať chyby v procese, proaktívny prístup

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou filtračných materiálov a komponentov. Spoločnosť Deltrian Slovakia je dcérskou spoločnosťou Deltrian International so sídlom v Belgicku, ktorá pôsobí na európskom trhu už viac ako 55 rokov.
Spoločnosť, ktorá v súčasnosti sídli v novo-vystavanom výrobnom areáli v Kežmarku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2335689  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou