Back office

DELTALIFT (Lugero CZ, s.r.o.)

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lugero CZ s.r.o. – manipulační a zdvihací technika DELTALIFT

Společnost zabývající se prodejem manipulační techniky značky DELTALIFT |www.deltalift.cz| www.hanselifter.cz |hledá nového kolegu/kolegyni pro obsazení pozice BackOffice.

Co vás čeká:

  • práce v kanceláři v příjemném kolektivu
  • školení na všechny činnosti, které budete provádět
  • vyřizování vydaných objednávek strojů, které nakupujeme po celém světě (zejména v Číně a Německu)
  • zajišťování přeprav do našich skladů v ČR
  • zajišťování přesunů zboží mezi sklady
  • podpora prodejních kanálů - eshopy (editace manuály, technické listy, prohlášení o shodě, atp.)
  • zastupování kolegů v době jejich nepřítomnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • schopnost komunikovat s našimi obchodními partnery po telefonu i osobně
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • technické nebo ekonomické vlohy a vzdělání (minimálně SŠ)
  • uživatelskou znalost prostředí MS Office
  • ochota spolupráce v týmu a učit se novým věcem
  • samostatný přístup k řešení úkolů
  • trestní i finanční bezúhonnost

Výhodou bude, pokud budete navíc umět a znát:

  • slovensky nebo polsky
  • technické znalosti manipulační techniky
  • účetní systém Pohoda
  • znalost obdobných zkušeností z předchozího zaměstnání

Co vám můžeme nabídnout:

  • HPP na dobu neurčitou ve stabilní, ekonomicky dlouhodobě úspěšné a silné firmě
  • bonusy z vygenerovaného zisku
  • individuální přístup k výběru dovolené a nenadálého volna
  • 3 dny "sick days"
  • stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • možnost přípravy vlastního jídla a firemní jídelnu
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • férový a lidský přístup

Mzdové ohodnocení:

Základní plat + bonusy 25–40.000,-Kč (podle znalostí a schopností - mzda + bonusy)

V průběhu výběrového řízení budeme u vybraných zájemců požadovat nahrání videodotazníku a při osobním pohovoru vyplnění psychologických testů.

Nástup: ihned

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Pak, prosíme, zašlete svůj profesní životopis v českém jazyce společně s aktuální fotografií.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2891501  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.