Senior inžinier kvality

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za riadenie a koordináciu kvality výrobnej časti TPS
  • zodpovednosť za zavádzanie, udržiavanie a zlepšovanie procesov kvality v spoločnosti, vrátane zodpovedajúcich ISO systémov kvality
  • kontrola plnení postupov a procesov v spoločnosti, ako aj v rámci spolupráce s ostatnými Delta Group spoločnosťami
  • príprava komplexných údajov a reportov ohľadom kvality (interné aj externé) analýza, návrh a výkon požadovaných nápravných opatrení
  • zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkmi (internú a externú), príprava a účasť na zákazníckych auditov
  • zabezpečiť kooperáciu a podporu pri zavádzaní technologických zmien
  • zabezpečiť organizáciu a hodnotenie opravných a nápravných opatrení na zlepšenie kvality
  • zodpovednosť za úzku spoluprácu pri implementovaní nových projektov a rozbiehaní nových produktov do kontextu manažmentu kvality
  • spoluúčasť a/alebo vedenie špeciálnych projektov vzhľadom na požiadavky
  • dbá o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentuje spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie
  • zastáva morálne a etické princípy v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
  • sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • vysokoškolské vzdelanie technického smeru, orientácia na elektrotechniku alebo kvalitu výhodou
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook, SAP výhodou
  • odborná znalosť kvalitatívnych noriem (ISO TS 16 949 a/alebo VDA 6.3 výhodou), technologických postupov, vnútropodnikových procesov a štnadardov v elektrotechnickej spoločnosti
  • technické a analytické myslenie, presnosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, silná orientácia na zákazníka, odhodlanie
  • skúsenosť v nástrojoch a metódach kvality (5S, Six-Sigma, atď.)
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 5 rokov (ak kratšie, treba podložené relevantné skúsenosti)

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 963123  Dátum zverejnenia: 10.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou