Finančný kontrolór

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia, riadenie a zodpovednosť za správne vykonávanie činností v oblasti výkazníctva a kontrolingu
- spolupodieľanie sa na vypracovaní interných smerníc týkajúcich sa finančných a ekonomických činností zamestnávateľa
- vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných, príp. mimoriadnych výkazov pre rozhodovanie vrcholových orgánov materskej spoločnosti
- vypracovávanie plánu investícií a plánu nákladov pre strediská, porovnávanie a vyhodnocovanie odchýlok
- vypracovávanie investičných požiadaviek
- výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

Iné výhody

- stabilná a perspektívna práca
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
- dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
- možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- schopnosť dorozumieť sa anglicky
- veľmi dobrá znalosť práce s počítačom a MS Excel; SAP výhodou
- znalosť účtovných zákonov a operácií, podnikových procesov
- precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie
- skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Elektrotechnický priemysel

Priemyselná 4600/1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 943921   Dátum zverejnenia: 11.11.2016