Test inžinier

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie podpory pri opravách na testovacích systémoch
- zodpovednosť za HW (podpora)
- zodpovednosť za SW (odstraňovanie chýb v koordinácii s Nemeckom)
- zabezpečenie podpory pri zavádzaní nových produktov
- zabezpečenie interface medzi inžinieringom a produkciou
- návrh a kontrola vykonania údržby
- správa a objednávanie náhradných dielov a spotrebného materiálu
- sledovanie kalibrácie pomocných meracích prostriedkov
- spracovanie návodov na skúšanie a vyhotovenie technických podkladov
- zabezpečenie podpory pri zavádzaní technologických zmien v produkcii a novej dokumentácie
- kontrola kapacity
- vyhodnocovanie testovacích dát
- vytváranie zlatých vzoriek, vzoriek simulujúcich chyby a ich udržiavanie v platnej revízií
- spravovanie príslušenstva testerov, testovacích systémov a analyzačných staníc
- sledovanie / kontrola Back Up testovacích programov
- výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

Iné výhody

- stabilná a perspektívna práca
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
- dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
- možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- min. stredoškolské vzdelanie technického smeru, elektrotechnika výhodou
- anglický jazyk na pokročilej úrovne podmienkou
- znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook, programovacie jazyky výhodou
- znalosť procesu testovania, technických špecifikácií zariadení, procesných a systémových zmien podmienkou
- precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
- oprávnenie na výkon činnosti elektrotechnika, samostatného elektrotechnika
- skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky výhodou

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Elektrotechnický priemysel

Priemyselná 4600/1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 923643   Dátum zverejnenia: 22.9.2016