Skladník opravárenského centra

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

  • Miesto práce: Priemyselná 4600/1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s výrobkami a matériami v priestoroch podniku, ich vybaľovanie, premiestňovanie, prebierka, uskladnenie, výdaj, balenie a expedícia v správnom počte a požadovanej kvalite
- premiestňuje paletizovaný, samostatný jednotkový alebo veľkorozmerný náklad, ktorý umiestňuje v regáloch a oddeleniach
- obsluha ručne ovládaných motorových alebo elektrických vozíkov so zdvihovou vidlicou alebo iným zdvižným zariadením
- používa skladový evidenčný a vyhľadávací systém na identifikáciu doručených, pripadne chýbajúcich dodávok
- práca so skenerom, tlačiarňou a počítačom, prideleným softvérovým a hardvérovým vybavením
- manipulácia s odpadmi a ich separácia
- dbá o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentuje spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie
- zastáva morálne a etické princípy v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
- sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými
- výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

Iné výhody

- stabilná a perspektívna práca
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
- dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
- možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

- stredoškolské vzdelanie
- znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook; SAP výhodou
- znalosť logistických procesov
- oprávnenie obsluhy motorových vozíkov
- precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť
- skúsenosť na identickej alebo príbuznej pozícii min. 1 rok

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Elektrotechnický priemysel

Priemyselná 4600/1
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 2736149   Dátum zverejnenia: 26.9.2016