Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Office Senior Koordinátor

Hľadáme nového senior office koordinátora/koordinátorku pre naše oddelenie interných služieb s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, ktorý/ktorá dokáže efektívne komunikovať a spolupracovať so zamestnancami na všetkých úrovniach. Ponúkame skvelú príležitosť na odborný a osobný rozvoj, zaujímavú prácu v dynamickom kolektíve a podporu pri maximálnom využívaní príležitostí, ktoré spoločnosť poskytuje.

Náplň práce:
• nastavenie a koordinácia procesov a postupov fungovania kancelárie a ich zosúladenie v rámci kancelárií na Slovensku (občasné cestovanie v rámci Slovenska),
• komunikácia s dodávateľmi a ich koordinácia (upratovacia služba, kancelárske potreby, mobilný operátor, kvetinárke služby, svetelný system, bezpečnostný system a iné),
• realizácia výberových konaní na dodavateľov (retendre, nové tendre)
facility management - kompletná starostlivosť o priestory kancelárií (BA, ZA, KE), komunikácia so správcom budovy,
• inventarizácia majetku (Kodys),
• zodpovednosť za bezpečnostné postupy a ich dodržiavanie, kamerový systém, vstupny system,
• zabezpečenie dodržiavania predpisov BOZP, zodpovednosť za povinné školenia BOZP a OP,
• fleet management – starostlivosť o firemné vozidlá (komunikácia s poisťovňami, servismi),
• zodpovednosť za agendu firemných mobilných telefónov,
• zodpovednosť za predpisy v oblasti životného prostredia, spolupráca s interným aj externým audítorom pre certifikáty ISO 14001:2004 Systém environmentálneho manažérstva,
• sledovanie termínov pravidelných revízií a kontrol v zmysle príslušných legislatívnych predpisov,
• plní iné operatívne a prevádzkové úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame:
• zaujímavú prácu a priateľské pracovné prostredie,
• možnosť práce v medzinárodnom pracovnom prostredí,
• širokú škálu zamestnaneckých výhod a atraktívne ohodnotenie,
• systematické vzdelávanie, osobný a odborný rozvoj.

Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
• min. 3 ročné skúsenosti so správou objektu/manažmentom kancelárie,
• ústna a písomná komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni,
• vynikajúce počítačové zručnosti (MS Office – Excel, Word, Power Point, Outlook).

Osobnostný profil:
• výborné komunikačné schopnosti,
• priateľské a profesionálne vystupovanie,
• efektívne zvládanie viacerých úloh a procesov,
• dobrý "time management",
• flexibilita,
• proaktivita a invenčnosť,
• schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať,
• výborná schopnosť riešiť problémy a schopnosť vidieť veci v kontexte pri riešení detailov.

Pošli svoj životopis
ID: 3003795  Dátum zverejnenia: 9.5.2017