Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Konzultant pre oblasť dátovej analytiky

Hľadáme nového kolegu pre naše oddelenie konzultačných služieb, ktorý bude poskytovať poradenstvo najmä v oblasti finančného sektora. Ponúkame výbornú príležitosť na odborný a osobný rozvoj, zaujímavú prácu na klientskych projektoch v mladom dynamickom kolektíve a podporu pri maximálnom využívaní príležitostí, ktoré poskytujeme.

Náplň práce:
• aktívna účasť na projektoch pre klientov hlavne z finančného sektora, ktoré sú zamerané na oblasti využitia dátovej analytiky s cieľom:
o zvýšiť predaj produktov, a/alebo
o lepšie pochopiť klientske správanie, prípadne
o kvalitnejšie riadiť riziká,
• komunikácia s vedením a zamestnancami klienta s cieľom pochopiť požiadavky a obmedzenia klienta,
• vypracovanie správ a príprava prezentácií o výsledkoch práce pre vrcholový manažment klienta, príprava kvalitných klientskych výstupov,
• identifikácia ďalších obchodných príležitostí u existujúcich, prípadne nových klientov,
• podpora pri vypracovaní ponúk, návrhu produktov atď.

Prácou v spoločnosti Deloitte získate:
• zaujímavú prácu v mladom dynamickom tíme,
• vynikajúcu príležitosť na odborný a osobný rast,
• prístup k špičkovým medzinárodným obchodným poznatkom,
• príležitosť vybudovať si medzinárodnú kariéru v globálnej spoločnosti,
• intenzívne školenia spoločnosti Deloitte na národnej a medzinárodnej úrovni,
• podporu pri získaní odbornej kvalifikácie,
• atraktívny plat,
• širokú škálu zamestnaneckých benefitov.

Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie,
• veľmi dobré ústne a písomné komunikačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku,
• veľmi dobré zručnosti v oblasti dátovej analytiky,
• znalosť MS SQL na pokročilej úrovni,
• pokročilá znalosť platformy SAS, prípadne IBM SPSS,
• proaktivita a klientsky prístup,
• výhodou je znalosť finančného trhu a znalosť podnikových procesov v rámci finančného sektora,
• výhodou je skúsenosť s projektovým manažmentom.
ID: 2339774  Dátum zverejnenia: 7.1.2016