Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Senior konzultant – odborník na EŠIF

Hľadáme skúseného senior konzultanta pre oddelenie Consultingu so zameraním na riadenie a implementáciu projektov financovaných EÚ.

Hlavná náplň práce:
• realizácia projektov v oblasti riadenia EŠIF,
• vypracovanie riešení pre klientov v oblasti programového manažmentu a programovej/ projektovej implementácie eurofondov,
• analýzy, vypracovanie štúdií uskutočniteľnosti/predbežných štúdií uskutočniteľnosti, hodnotení, žiadosti o grant (žiadosti o prostriedky z eurofondov) pre malé a veľké projekty,
• spracovanie metodických materiálov, usmernení za účelom riadenia programov financovaných z EÚ, hodnotenie operačných programov,
• tím líder pracovných skupín pre realizáciu projektov.

Vedľajšia náplň práce:
• tímová práca na lokálnych a medzinárodných projektoch,
• prevzatie zodpovednosti v rámci projektových zákaziek, napr. za:
o zabezpečenie primeraného toku informácií medzi klientom a tímom spoločnosti Deloitte,
o riešenie problémov a klientsky servis,
o riadenie a delegovanie každodenných projektových úloh na základe pokynov projektového manažéra,
• identifikácia a využívanie nových obchodných príležitostí.

Ponúkame:
• príležitosť na odborný a osobný rast,
• zaujímavé možnosti školení a systematické vzdelávanie spoločnosti Deloitte,
• príležitosť vybudovať si medzinárodnú kariéru v globálnej spoločnosti,
• širokú škálu zamestnaneckých benefitov.
Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (ideálne v odbore ekonomika, manažment, medzinárodný obchod a pod.),
• minimálne trojročná prax v oblasti eurofondov – riadenie a/alebo implementácia programov,
• zručnosti v oblasti projektového manažmentu,
• výborná písomná a verbálna komunikácia v slovenčine a angličtine,
• výborné počítačové schopnosti (MS Word, Excel, Power Point).

Vhodné zručnosti/skúsenosti:
• skúsenosti v oblasti poradenstva,
• certifikát v oblasti projektového manažmentu (napr. PRINCE 2, PMI alebo ekvivalent),
• skúsenosti s verejným obstarávaním.

Osobnostný profil:
• analytické myslenie, inovatívnosť, proaktívnosť,
• flexibilita,
• schopnosť samostatne riešiť problémy a pracovať pod časovým stresom,
• pozitívna osobnosť.

Pošli svoj životopis
ID: 1803591  Dátum zverejnenia: 8.1.2015