Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Právny asistent (študent 4. ročníka) – interné právne oddelenie

Do nášho interného právneho tímu hľadáme právneho asistenta, ktorý si dokáže usporiadať úlohy podľa priority a je motivovaný naberať nové znalosti a skúsenosti. Ponúkame skvelú príležitosť na odborný a osobný rozvoj, pôsobenie v medzinárodnom prostredí, prácu v mladom dynamickom tíme a flexibilný pracovný čas.

Náplň práce:
• zabezpečovanie administratívnej podpory a podkladov pre oddelenie,
• archivácia firemných dokumentov,
• doručovanie dokumentov a komunikácia s príslušnými štátnymi orgánmi (Obchodný register, Živnostenský úrad, Oddelenie cudzineckej polície, Úrad pre verejné obstarávanie atď.),
• asistencia v týchto oblastiach:
    o korporátna agenda,
    o monitorovanie príslušných zmien právnych predpisov,
    o tvorba a kontrola obchodných, občianskych a pracovno-právnych zmlúv
    o rešerš právnych predpisov a vyhľadávanie podkladov pre poskytovanie právneho poradenstva.
Požiadavky:
• študent 4. ročníka práva v akademickom roku 2014/2015,
• dobré komunikačné zručnosti a písomný prejav v slovenskom a anglickom jazyku,
• ochota pracovať aspoň 20 hodín týždenne,
• výborná znalosť práce s PC (MS Office, Internet).

Osobný profil:
• výborné organizačné schopnosti a schopnosť prevziať zodpovednosť,
• záujem o osobný rozvoj a ochota učiť sa,
• schopnosť pracovať samostatne a usporiadať si úlohy podľa priority.

Pošli svoj životopis
ID: 1793073  Dátum zverejnenia: 11.7.2014