Make-up artista/ Promotérka

DELLUX SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
620 € s možnost zvýšení platu po skončení zkušební doby 720 € + měsíční benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prezentování novinek i stávajících výrobků v selektivních parfumeriích v Bratislave. V navazování kontaktu se zákazníky a předvádění luxusní kosmetiky,
• individuální prezentace zboží spojená s odborným poradenstvím v oblasti péče o pleť a tělo a následnou podporou prodeje,
• spolupráce s obchodním zástupcem při vytváření objednávek zboží,
• make-up animace – líčení a vizážistika v selektivních parfumeriích,
• péče o zákazníky (věrnostní programy, dárkové akce),
• udržování ladu a pořádku na pracovišti.
• pravidelné raportování o prodejích

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zajímavou práci v oblasti prodeje selektivní kosmetiky
* mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
* odborné školení
* motivace formou bonusů
* zodpovědnou, perspektivní a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející firmě

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
* SŠ vzdělání / vyučení v oboru kosmetika
* vizážístický kurz výhodou
* anglický jazyk komunikativně (FRJ komunikativně výhodou – není podmínkou)
* orientace na zákazníka
* komunikační a prezentační dovednosti
* příjemné a profesionální vystupování

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Výhradní distributorská firma selektivní kosmetiky se zahraniční účastí

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2754783  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620 € s možnost zvýšení platu po skončení zkušební doby 720 € + měsíční benefity