Místo práce
Ostrava, Hrabůvka, Úlehlova 267/5, 700 30, Okres Ostrava
plný úvazek

Quest Dell: JAVA Developer

To get your experience reviewed against this opportunity please apply through our recruitment database.

In compliance with the Slovak Act No. 428/2002 Coll. on Protection of Personal Data as amended, I hereby provide for a sworn declaration that the company Dell s.r.o., with its registered office at Fazulova 7, 811 07 Bratislava, has been consented to use, process and archive my personal data stated in the CV (title, name, surname, date of birth, address, telephone number, educational and professional background) for the purpose of being included in a list of applicants for vacant positions within Dell s.r.o., until my further written notice.

I have been informed that the company Dell s.r.o. shall process my personal data only upon my voluntary approval and that during such processing I dispose rights pursuant to the Act 428/2002 Coll. on Protection of Personal Data as amended.
Zaměřujeme se na vývoj softwarových produktů v oblasti databází. Od návrhu architektury, designu, specifikaci User Interface, programování až k finální realizaci. Naše týmy pracují na produktech a projektech pro mateřskou firmu v USA. Staňte se našim novým kolegou!

Náplň práce:
· Vývoj software v jazyce Java
· Zpracování dílčích úkolů
· Analýza zadané problematiky
· Samostatná tvorba řešení

Nabízíme
· Zajímavou práci v přátelském kolektivu několika programátorů
· Příjemné pracovní prostředí
· Odpovídající finanční ohodnocení
· Zázemí velké zahraniční firmy
· Pružnou pracovní dobu

Ostatní info
· Práce na HPP, pracoviště Ostrava.
· U absolventů očekáváme úspěšně UKONČENÉ studium

Osobnostné predpoklady a zručnosti

· Znalost objektově orientovaného programování
· Znalost programování v jazyce Java
· Znalost Eclipse
· Znalost AJ na úrovni písemné komunikace

Benefity

Spolu s finanční odměnou a příjemným pracovním prostředím, máte nárok na následující benefity:
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• nadstandardní zdravotní péči SANTÉ
• stravenky - v hodnotě 85 Kč za každý odpracovaný den, plně hrazené zaměstnavatelem
• flexi passy – v hodnotě 2000 Kč za rok
• skupinové rizikové pojištění AMCICO
• příspěvek na životní a penzijní pojištění
• 25 dní dovolené
• 5 „sick days”
• kompenzace ušlé mzdy v případě pracovní neschopnosti
• EPPP (Employee Product Purchase Plan) – možnost nákupu Dell produktů za výhodné zaměstnanecké ceny
• školení a tréninky – na základě individuálních kariérních plánů
• dobrovolnicke aktivity - charitativní akce (např. spolupráce s Nadací srdce na dlani, s Dětským domovem Litoměřice, se sdružením Naděje aj.)
ID: 1627119  Dátum zverejnenia: 4.8.2014