Mzdový účtovník

Delikomat Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiaczákladná mzda 1 100 EUR, mesačná prémia 250 EUR, pri plnení stanovených cieľov 13.plat, narodeninový príspevok a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy a výpočet miezd

- zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru

- komunikácia a spracovanie výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, finančnú správu a štatistiku

- ročné zúčtovania dane zo závislej činnosti

- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti

- pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov

- administratívne činnosti mzdového oddelenia (stravné, diéty, zálohy, exekúcie, potvrdenia)

- vedenie a evidencia pokladne

- komunikácia so spoločnosťou zabezpečujúcou BOZP a PO a vedenie agendy

- datová schránka spoločnosti

Ideálne: bydlisko Stupava a okolie

- mobilný telefón
- stabilná pracovná pozícia
- osobné ohodnotenie
- 13. plat
- príspevok na stravu vo výške 7,80€/deň

Vaše žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom posielajte e-mailom.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len na vybrané žiadosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OLYMP - nie je podmienkou - Pokročilý
NAV - nie je podmienkou - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

- bezúhonnosť
- schopnosť samostatnej práce
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- ochota pracovať
- flexibilita

Delikomat Slovensko, spol. s r.o patrí viac ako 20 rokov k najvýznamnejším slovenským poskytovateľom vendingových služieb na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4802542  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac