Zamestnanec/zamestnankyňa čerstvých potravín Pezinok, Záhorská Bystrica

DELIA Potraviny

Švabinského 13, 851 01 Bratislava, Bratislavský kraj, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 680 €+100+20 eur poukážka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokladanie tovaru
- výroba čerstvého tovaru /bagety/
- vypekanie pečiva
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- administratívna činnosť spojená s predajom
-vytváranie objednávok, príjem tovaru

- stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa spoločnosti
- perspektíva karierného rastu
- školenia
- príjemné pracovné prostredie
- pracovné oblečenie
- stravné lístky v hodnote 3,5 eur
- firemné stretnutia
-individuálny prístup manažéra
-poukážka v hodnote 20 eur

Všetkým uchádzačom , ktorí prejavili záujem pracovať v našich predajniach ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných , ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s obchodom vítané , nie podmienkou
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- ústretovosť voči zákazníkom
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

DELIA Potraviny predstavujú formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sieti potravín. Našim hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.
V predajniach nájdete produkty od viacerých dodávateľov. Podporujeme najmä dodávateľov zo Slovenska, no spolupracujeme aj s dodávateľmi zo susedných krajín.
Dôraz prikladáme na čerstvé potraviny, ktoré tvoria 30% sortimentu, ako sú napríklad čerstvé chlebíčky, zákusky, bagety, rôzne minútové jedlá a čerstvá organická káva.
Pre našich zákazníkov chceme zabezpečiť rýchly nákup, kvalitu ponúkaných potravín a dostupnú cenu.
Veríme, že v kaviarničkách, ktoré pre Vás pripravujeme sa budete cítiť príjemne .
Vaša spokojnosť a opakovaná návšteva, je dostatočným dôvodom posúvania sa smerom vpred k pozitívnym výsledkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Delia potraviny, s.r.o.
Švabinského 13
851 01 Bratislava
ID: 2810903   Dátum zverejnenia: 22.11.2016