Technik kvality

DELFINGEN SK - Nitra s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 58, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza nezhôd, návrhy nápravných a preventívnych opatrení
- riadenie dokumentácie EMS
- zabezpečenie potrebných reportov v rámci EMS
- vykonávanie vstupnej , výstupnej a medzioperačnej kontroly
- zastavenie výroby a expedície pri zistení nezhôd
- metrológia
- sledovanie spôsobilosti procesov
- monitorovanie výsledkov výroby , tvorba grafov, navrhovanie riešení na zlepšenie výroby
- vykonávanie všetkých prác pridelených priamym nadriadeným

- príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- odborný rast
- práca na zaujímavých projektoch
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov
- sociálne a iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické , elektrotechnické , strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- anglický jazyk – aktívne
- PC – Word, Excel , Internet na pokročilej úrovni
- prax vo výrob. podniku , prax na oddelení kvality , znalosť nástrojov kvality
- v prípade absolventa VŠ - študijný odbor - manažment kvality , prax nie je podmienkou

Zahraničná rodinná firma, pôsobiaca a v automobilovom priemysle, zameraná na výrobu plastových palivových hadíc a hadíc na ochranu káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1642629  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou