IT konzultant

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie odbornej zákaznickej technickej podpory pre koncových užívateľov programu
Telefonická a emailová komunikácia
Riešenie otázok z oblasti internetových obchodov, XML komunikácie, homebankingu a internet bankingu a prídavných zariadení (registračné pokladne, fiškálne moduly, čítačky čiarových kódov)
Realizácia inštalácie ekonomického a informačného systému v mdb verzií, SQL verzii, inštalácie SQL servera, nastavenia v prostredí OS MS Windows ale aj administrácie v prostredí MS Windows Servera
Práca s MS Access, vykonávanie importov dát do databázy, opravy databáz
Podieľanie sa na vývoji programu vo forme testovania nových verzií
Osvojovanie si účtovných, mzdových a skladových znalostí

Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť profesijného rastu
Dynamický pracovný kolektív
Adekvátne finančne ohodnotenie, motivačný faktor 15% prémií zo zrealizovaných služieb, školení, inštalácií, implementácií systému
Príspevok zo sociálneho fondu na nasledovné účely:
-účasť na kultúrnych a športových podujatiach,
-služby súvisiace s regeneráciou pracovnej sily (masáž, permanentka do fitnes/plavárne,...).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Softwarová spoločnosť zaoberajúca sa produkciou software pre platformu MS Windows

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v odbore správa PC
Znalosť hardware PC a problematiky PC sietí, znalosť sieťovej infraštruktúry a sieťových protokolov – výhoda
Perfektnú znalosť operačných systémov MS Windows a serverových operačných systémov MS Windows,
Znalosti databáz - MS Access (MS SQL)
Znalosť SQL dotazov - výhoda
Komunikatívny typ, vycibrený ústny prejav, slušný pravopis
Znalosť účtovníctva výhodou
Reprezentatívne vystupovanie, chovanie i obliekanie
Vodičský preukaz skupiny B – výhoda

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3162018  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou